Dla kogo

Z HOUSEBOOK nie tylko zaplanujesz zadania pracowników, ale zadbasz o ich bezpieczne wykonanie na czas. Nadzorowanie procesu inwestycyjnego dzięki narzędziu cyfrowemu stanie się spójne, bardziej zorganizowane i bardziej efektywne.

W bezpieczny i przejrzysty dla wszystkich członków zespołu sposób zaplanujesz pracę i przekażesz pełną dokumentację procesu inwestycyjnego. Nie pozwól, aby odpowiedzialne zadanie, które na Tobie spoczywa, okazało się zbyt dużym wyzwaniem.

Funkcje HOUSEBOOK

Intuicyjność

Nowoczesność

Dostępność

Skuteczność

Deweloperzy
I generalni wykonawcy

Jako deweloperzy i generalni wykonawcy nie musicie obawiać się o przejrzystość i dostęp do dokumentacji inwestycji.

Materiały z procesu inwestycyjnego są przechowywane w aplikacji HOUSEBOOK, a dostęp do nich jest możliwy za pośrednictwem urządzeń mobilnych zarówno przez pracowników na placu budowy jak i w trakcie spotkania w biurze. Dzięki aplikacji HOUSEBOOK omówienie postępów prac budowlanych staje się znacznie prostsze. Korzystając z narzędzia cyfrowego zyskujecie niezawodny sposób na komunikację ze swoimi podwykonawcami z dowolnego miejsca na świecie.

Przejrzystość dokumentacji

Architekci

Cały projekt w jednym miejscu.

Przygotuj dokładny plan działania dla zespołu. Opracuj doskonały pod każdym względem projekt nowo powstającej inwestycji j i przekaż go za pomocą aplikacji, która zespala Wasze pomysły w spójną całość. Narzędzia HOUSEBOOK to wygoda i komfortowe użytkowanie przy bezproblemowej komunikacji z zespołem.

Plan działania

Inspektorzy nadzoru

Dbałość o każdy detal.

Nadzorowanie procesu budowlanego dzięki narzędziu cyfrowemu stanie się spójne, bardziej zorganizowane i bardziej efektywne.

Plan pracy

Kierownicy budowy

Kierowanie procesem budowlanym i skrupulatne dokumentowanie postępów prac jest znacznie prostsze dzięki HOUSEBOOK.

W bezpieczny i przejrzysty dla wszystkich członków zespołu sposób zaplanujesz pracę i przekażesz pełną dokumentację procesu inwestycyjnego. Nie pozwól, aby odpowiedzialne zadanie, które na Tobie spoczywa, okazało się zbyt dużym wyzwaniem.

Dokumentowanie postępów

Firmy ubezpieczeniowe

Czy planujesz ubezpieczyć jakąś nieruchomość?

Korzystając z przejrzystego narzędzia jakim jest HOUSEBOOK sprawnie udokumentujesz stan techniczny nieruchomości, którą chcesz ubezpieczyć.

Ubezpieczenia

Zarządcy nieruchomości

Analizowanie i monitorowanie stanu użytkowanej nieruchomości to wymagający proces.

Na szczęście możesz dokonać jego optymalizacji dzięki narzędziu cyfrowemu. HOUSEBOOK daje nieograniczoną możliwość kontrolowania wszystkich aspektów związanych z bezpieczeństwem i aktualnym stanem technicznym budynku.

Analizowanie

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.