Przechowywanie harmonogramów

Jednym z najważniejszych obowiązków każdego inwestora na rynku nieruchomości oraz właściciela firmy budowlanej jest kontrolowanie harmonogramu realizacji prac. To przede wszystkim od tego zależy, czy uda się utrzymać ustalone wcześniej terminy. Jak zapewne wiesz, wszelkie opóźnienia mogą nieść za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji, na czele z wysokimi kosztami.

Pomimo coraz lepszej organizacji zadań na placu budowy, nadal przedsiębiorcy mają problemy z zarządzeniem swoim zespołem oraz kontrolowaniem postępów robót. Nierzadko głównym winowajcą okazują się kłopoty z komunikacją wewnętrzną. Wykorzystanie naszego programu HOUSEBOOK Control skutecznie rozwiązuje ten problem.

Przygotowaliśmy profesjonalne narzędzie, w którym zgromadzisz dokumentację budowlaną. Skutecznie zastępuje klasyczne segregatory, notatniki oraz kalendarze. Wystarczy wgrać cały harmonogram budowy, aby mieć do niego nieograniczony dostęp z każdego miejsca. Niezależnie od tego, czy akurat jesteś w biurze firmy, czy w terenie, wszystkie ważne informacje masz zawsze pod ręką – do panelu kontrolnego zalogujesz się z poziomu urządzenia mobilnego!

Harmonogram prac budowlanych program

Harmonogram robót budowlanych

Skala realizowanej inwestycji nie ma tutaj żadnego znaczenia. Każdy przygotowany wcześniej harmonogram robót budowlanych możesz wgrać do programu i korzystać z niego, kiedy tylko chcesz. Oznacza to, że dzięki narzędziu HOUSEBOOK Control łatwiej będzie Ci zarządzać takimi kwestiami, jak:

  • codzienna organizacja pracy na budowie,
  • kontrolowanie czasu realizacji konkretnych robót,
  • rejestrowanie postępów lub wszelkich napotkanych problemów,
  • aktualizowanie listy zapotrzebowania np. na konkretne materiały budowlane,
  • analizowanie kosztorysów, które również możesz wgrać do programu,
  • zarządzenie podwykonawcami inwestycji.

To jednak nie koniec. Wykorzystując aplikację HOUSEBOOK, nie będziesz musiał już każdego dnia stawiać się na terenie prowadzonych prac budowlanych, aby zlecić pracownikom usunięcie stwierdzonych usterek technicznych. To świetne narzędzie do zdalnego dzielenia się takimi informacjami i ustalania harmonogramu. Wystarczy, że zatrudnione w firmie osoby zainstalują je np. na służbowych telefonach lub tabletach. Pamiętaj, że aplikacja jest dostępna zarówno w wersji na system Android, jak i iOS. Dzięki generowanym dla konkretnej lokalizacji kodom QR sprawdzenie listy usterek w danej nieruchomości jest wyjątkowo proste.

Z programu mogą korzystać m.in. kierownicy zmiany, którzy zawsze są na miejscu i odpowiadają za postępy w robotach budowlanych. Dzięki tej funkcji ograniczasz ryzyko przestojów, wynikających np. z dezinformacji, a do tego zwiększasz wydajność pracy.

Harmonogram budowy program

Harmonogram budowy

Planowanie kosztów inwestycji, zarządzanie odbiorami technicznymi czy przydzielanie robót pracownikom to zadania, jakimi każdego dnia zajmują się osoby prowadzące różne budowy. Każda taka inwestycja wiąże się z ogromną ilością dokumentów. Rozbudowane harmonogramy prac, projekty, szczegóły techniczne czy kosztorysy…nie potrzeba wiele, aby niektóre z tych rzeczy zaginęły lub zwyczajnie uległy zniszczeniu.

Od teraz cały harmonogram budowy, wraz ze związaną z nim dokumentacją, możesz mieć dosłownie w kieszeni swoich spodni. Wystarczy dowolne urządzenie mobilne z dostępem do platformy kontrolnej, np. smartfon czy tablet, aby zarządzanie pracami stało się wyjątkowo efektywne.

Niezwykle istotną funkcją tego programu jest możliwość generowania kodów QR. Tym samym zyskujesz narzędzie niesłychanie przydatne każdej osobie odpowiedzialnej za zarządzanie robotami budowlanymi. Dzięki nim możesz w łatwy sposób zidentyfikować miejsce wystąpienia usterek oraz wielu innych problemów technicznych na budowie lub w istniejącej nieruchomości. Każda taka lokalizacja ma indywidualnie przypisany kod QR.

Ponieważ z aplikacji HOUSEBOOK mogą korzystać zatrudnione przez Ciebie osoby, nie musisz tak często pojawiać się na placu budowy. Oszczędzasz cenny czas, który możesz wykorzystać na inne, ważne dla inwestycji zadania.

 

Już dziś przetestuj możliwości programu HOUSEBOOK

Przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której nie będziesz musiał inwestować w ciemno w to narzędzie. Jeśli chcesz np. sprawdzić, jak wgrywa się do niego harmonogram budowy i jak z niego korzystać, po prostu pobierz program oraz aplikację mobilną. Przez 20 dni możesz korzystać z ich pełnej funkcjonalności całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań.

To doskonały sposób na to, aby przetestować wszystkie funkcje, w które wyposażone są te narzędzia. Głęboko wierzymy w to, że sprostają one wszystkim Twoim oczekiwaniom i przyczynią się do usprawnienia robót na budowie. Po okresie próbnym możesz od razu przejść na płatną wersję. Pamiętaj, że wybierając to narzędzie, dokonujesz inwestycji. Mając harmonogram budowy, łatwiej będzie Ci kontrolować postępy prac –  oszczędzasz pieniądze, a więc wydatek szybko Ci się zwróci.

HOUSEBOOK udostępniamy w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej z indywidualnie ustalonym limitem kodów QR. W ramach jednej opłaty abonamentowej uzyskujesz dostęp do aplikacji mobilnej oraz profesjonalnego programu kontrolnego.

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.