W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób zadbać o komunikację z inwestorem?
  • Sprawna komunikacja zespołu na wszystkich szczeblach dzięki HOUSEBOOK

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK, składające się z platformy kontrolnej i aplikacji mobilnej, to skuteczne i sprawdzone rozwiązanie, które może pozytywnie wpłynąć na poziom komunikacji z inwestorem. Za pomocą połączenia przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM nasza propozycja to pierwsze w Polsce tak dokładne rozwiązanie, które gwarantuje precyzyjną lokalizację miejsca usterek w powstających budynkach i oddanych do użytku nieruchomościach.

Komunikacja z inwestorem dzięki HOUSEBOOK

Komunikacja z inwestorem dzięki HOUSEBOOK to praktyczny wybór, który pozwoli na przekazanie wszystkich dokumentów z procesu inwestycyjnego. Wystarczy, że inwestor zostanie podłączony do narzędzia cyfrowego i będzie miał dostęp do platformy kontrolnej lub aplikacji mobilnej. W ten sposób będzie mógł skorzystać z ułatwień, jakie gwarantuje HOUSEBOOK. Aplikacja mobilna gwarantuje Ci między innymi możliwość przekazywania informacji na temat poszczególnych etapów prac, monitorowania postępów i przejrzystą lokalizację usterek.

Sprawna komunikacja zespołu na wszystkich szczeblach dzięki HOUSEBOOK

Nasze doświadczenie pokazuje, że komunikacja z zespołem na wszystkich szczeblach w branży nieruchomości jest szczególnie istotna. Sprawna komunikacja zespołu na wszystkich szczeblach to podstawa do dobrego funkcjonowania firmy z branży nieruchomości. HOUSEBOOK likwiduje wcześniej pojawiające się problemy, które dotyczyły między innymi problemów z rozczytaniem notatek z budowy, czy zagubieniem części dokumentacji przez pracowników.

Zobacz, jak prosto przebiega komunikacja przy pomocy HOUSEBOOK:

  • Tworzysz dokumentację z procesu inwestycyjnego w aplikacji mobilnej lub platformie kontrolnej narzędzia cyfrowego.
  • Dokumentacja jest do wglądu dla wszystkich członków zespołu podłączonych do narzędzia cyfrowego.
  • Każda aktualizacja jest automatycznie dostępna dla wszystkich użytkowników.

Średnia ocen: 4.3