W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Z czego składa się HOUSEBOOK i czym jest narzędzie cyfrowe?
  • W jaki sposób aplikacja mobilna HOUSEBOOK APP zmieni Twoje podejście do branży nieruchomości?
  • Jak działa aplikacja mobilna HOUSEBOOK APP?

HOUSEBOOK – co to jest?

HOUSEBOOK to narzędzie cyfrowe, które składa się z aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem iOS i Android oraz platformy kontrolnej. Dostępność narzędzia cyfrowego w nowoczesnym wydaniu z możliwością podłączenia go przez Hiperlink z oprogramowaniem 3D BiM, to sposób na usprawnienie procesu inwestycyjnego. HOUSEBOOK APP gwarantuje Ci możliwość przekazywania informacji na temat poszczególnych etapów prac, monitorowania postępów i przejrzystą lokalizację usterek.

HOUSEBOOK APP a Twoje podejście do branży nieruchomości

Pierwsze w Polsce narzędzie cyfrowe z możliwością połączenia przez Hiperlink do oprogramowania 3D BiM i z dostępnymi personalnie generowanymi kodami QR, gwarantuje Ci szereg propozycji, które doprowadzą funkcjonowanie Twojego zespołu do perfekcji. Dzięki HOUSEBOOK nie musisz obawiać się o problematyczne rozczytywanie notatek z budowy. Tworzenie spójnego i interaktywnego archiwum procesu inwestycyjnego jest wygodne dla osób upoważnionych do zapoznawania się z poszczególnymi informacjami. Nareszcie zapomnisz o problemach z zagubieniem odręcznych notatek i pozostałych dokumentów przez pracowników, a delegowaniem zadań zajmiesz się w każdym miejscu na świecie.

HOUSEBOOK APP

Dzięki HOUSEBOOK APP możesz monitorować realizację inwestycji lub już istniejącej nieruchomości i przekazywać informacje na urządzenia i komputery osób upoważnionych do zapoznania się z archiwum procesu inwestycyjnego. Narzędzie kontrolne pozwala na użytkowanie aplikacji mobilnej HOUSEBOOK APP, która umożliwia zapisywanie informacji przy pomocy Twojego telefonu i automatyczną aktualizację danych na wszystkich urządzeniach podłączonych do narzędzia cyfrowego.

Upoważnieni członkowie zespołu mogą w dowolnej chwili korzystać ze stworzonego archiwum, sprawdzać i tworzyć opisy poszczególnych pomieszczeń, dokumentować dokładne miejsca usterek i wykorzystywać informacje w trakcie przeglądów, odbiorów mieszkań oraz części wspólnych. Aplikacja mobilna to skuteczny sposób na kontrolę usterek, tworzenie dokumentacji zdjęciowej wraz z opisami oraz zapisywanie stworzonej dokumentacji na platformie kontrolnej HOUSEBOOK Control.

Spodobały Ci się możliwości aplikacji mobilnej? Wypróbuj narzędzie cyfrowe za darmo!

Średnia ocen: 0