W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób możliwe jest przechowywanie dokumentów z poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego w HOUSEBOOK?
  • Jak zadbać o bezpieczne przechowywanie dokumentów w wersji mobilnej?

Bezpieczne przechowywanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym to skuteczny sposób na szybkie odnalezienie niezbędnych danych. W trakcie spotkań, w dowolnym miejscu na świecie, z wykorzystaniem swojego narzędzia mobilnego podłączonego do HOUSEBOOK, możemy odczytać i korzystać z danych zawartych w dokumentacji z poszczególnego procesu inwestycyjnego.

Bezpieczne przechowywanie dokumentów z procesu inwestycyjnego

Bezpieczne przechowywanie dokumentów z procesu inwestycyjnego pomoże Ci zaoszczędzić czas i zasoby ludzkie, które wcześniej były wykorzystywane do zarządzania informacjami. Od teraz możesz pozwolić sobie na bardziej usystematyzowaną pracę całego zespołu ze względu na ogólną dostępność dokumentacji z dowolnego miejsca na świecie. Przesyłanie poszczególnych informacji za sprawą narzędzia cyfrowego HOUSEBOOk jest prostsze i bardziej skuteczne ze względu na minimalizację środków i czasu poświęconego na ich przekazanie, delegowanie zadań i zarządzanie dokumentacją.

Dokumentacja w wersji mobilnej

Posiadanie dokumentacji w wersji mobilnej pozwoli Ci przenieść część działań do systemu zdalnego i przyspieszyć niektóre procesy. Dokumentacja w wersji online niesie za sobą pozytywny wpływ na komunikację zespołu, szybkość delegowania zadań oraz zbierania dokumentacji z poszczególnych etapów procesów inwestycyjnych, usuwania usterek. Dodatkowym atutem jest możliwość generowania gotowego do wydruku dokumentu, który wskaże usunięte usterki w trakcie odbioru mieszkań przez właścicieli.

Przekonaj się o tym, że narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK to skuteczne rozwiązanie dla branży nieruchomości. Usystematyzuj swoją pracę jeszcze bardziej za sprawą połączenia go przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM.

Średnia ocen: 4.3