W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK?
  • Dlaczego kierownicy budowy powinni je przetestować?

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK — nowy wymiar pracy

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK umożliwia przejście w nowy wymiar pracy całego zespołu. Możliwość ta jest zagwarantowana przez spójną pracę aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS oraz platformy kontrolnej.

Dzięki połączeniu z oprogramowaniem 3D BiM przy pomocy Hiperlinku, kierownicy budowy mogą jeszcze precyzyjniej określić położenie usterek w trakcie poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego. W dodatku monitorowanie postępów prac związanych z ich usunięciem jest możliwe za pomocą urządzenia mobilnego. W ten sposób kierownik budowy może ograniczyć ilość koniecznych do odbycia spotkań z pozostałymi członkami zespołu i zastąpić je elektronicznym przekazywaniem informacji, delegowaniem zadań lub monitorowaniem postępów prac.

Kierownicy budowy — jak HOUSEBOOK pomoże im w codziennych obowiązkach

Wśród najczęściej wymienianych zadań kierowników budowy widnieje prowadzenie dokumentacji z budowy oraz zorganizowanie budowy w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego osoby na tym stanowisku mają za zadanie przejąć od inwestora teren budowy i dokonać jego odpowiedniego zabezpieczenia, a także wykonywanie zleceń, które znajdują się w dzienniku budowy.

Skorzystanie z narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK to prosty sposób na spójne prowadzenie dokumentacji z budowy. W dodatku zorganizowanie prac na budowie w trakcie trwania procesu inwestycyjnego jest łatwiejsze, ze względu na możliwość przekazywania informacji i delegowania zadań przez aplikację mobilną. Dzięki HOUSEBOOK możliwe jest sprawne sprawdzanie stanu zabezpieczenia budowy po przyjęciu jej z rąk inwestora. Kierownicy budowy mogą przy pomocy swojego komputera lub urządzenia mobilnego kontrolować postępu procesu inwestycyjnego z dowolnego miejsca na świecie.

Warto zwrócić uwagę na tworzenie pełnej dokumentacji procesu inwestycyjnego w jednym miejscu i możliwość znalezienia najpotrzebniejszych danych w ciągu zaledwie kilku sekund.

Średnia ocen: 5