W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Co skłoniło dewelopera z Austrii do stworzenia narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK, składającego się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i IOS oraz platformy kontrolnej?
  • W jaki sposób jego 30-letnie doświadczenie może pomóc Ci w zarządzaniu procesem inwestycyjnym i usuwaniem usterek w powstających lub już istniejących budynkach?
  • Jak narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK pomoże Ci ograniczyć spotkania w dobie koronawirusa?

Jak i dlaczego powstał HOUSEBOOK?

Poznajcie Christiana Schniersmeyer’a – dewelopera z Austrii, który postanowił usprawnić swoją pracę i postawić na nowoczesne możliwości. W trakcie swojej kariery przeszedł przez wszystkie szczeble i stanowiska związane z poszczególnymi etapami budowy i zarządzania procesem inwestycyjnym. Na samym początku zajmował się zarządzaniem, planowaniem oraz wykonywaniem procesów inwestycyjnych dla klientów prywatnych i komercyjnych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mu na usamodzielnienie się i uzyskanie niezbędnych kwalifikacji w Austrii.

Z czasem doszedł do wniosku, że pełnej sprawnej kontroli całego procesu inwestycyjnego potrzebne jest narzędzie, które będzie łączyło wszystkie prowadzone działania w jednym miejscu. Christian dążył do przeniesienia w system zdalny poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego, które znacznie usprawniłyby pracę jego zespołu i pozytywnie wpłynęły na ich komunikację. Zdecydował się na opracowanie narzędzia cyfrowego, pozwalającego na lepsze zarządzanie procesem inwestycyjnym, łatwą dokumentację przebiegu i odbioru prac budowlanych, kontrolę systemów bezpieczeństwa, systemów pożarowych i odbiorów mieszkań.

Stworzenie pełnej dokumentacji procesu inwestycyjnego od początku budowy, aż do zakończenia okresu gwarancyjnego w jednym miejscu, okazało się proste i intuicyjne.

Dlaczego warto wybrać HOUSEBOOK?

Wybór dostępnej dla wszystkich członków zespołu aplikacji mobilnej na system IOS i Android i platformy kontrolnej z dowolnego miejsca na świecie otwiera przed Tobą nowe możliwości. HOUSEBOOK umożliwia dokumentację wszystkich procesów związanych z planowaniem, budową i późniejszym wykorzystywaniem informacji z dowolnego miejsca na świecie. Kod QR i możliwość połączenia narzędzia cyfrowego przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM to skuteczny sposób na monitorowanie prac w powstających i już istniejących budynkach oraz bezbłędne delegowanie zadań i usuwanie usterek w precyzyjnie określonych miejscach w budynkachu.

Podobnie jak Christian przy pomocy narzędzia cyfrowego, możesz ograniczyć ilość wizyt na budowie i w zarządzanym budynku przy jednoczesnej optymalizacji niezbędnych formalności na każdym etapie. Ponadto proces usuwania usterek staje się intuicyjny, przejrzysty i możliwy do wykonania błyskawicznie.

Dostępność archiwum procesu inwestycyjnego to sposób na sprawną komunikację, lepszą pracę zespołu i zwiększenie rentowności inwestycji. Przekonaj się osobiście, jak wiele możliwości niesie za sobą korzystanie z HOUSEBOOK, składającego się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej.

Średnia ocen: 0