W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK pomaga w codziennej pracy w branży nieruchomości?
  • Jak inspektorzy nadzoru skorzystają na użytkowaniu narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK?

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK — pomoc w codziennej pracy

Narzędzie cyfrowe to sposób na uzyskanie spójnej komunikacji zespołu. Dzięki HOUSEBOOK aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej, jesteś w stanie monitorować postępy prac związanych z procesem inwestycyjnym, lokalizować miejsca usterek w powstających lub już istniejących nieruchomościach i delegować zadania do poszczególnych członków zespołu.

Skorzystanie z narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK to klucz do zupełnie nowych możliwości i dostęp do dokumentacji związanej z planowaniem i budową z dowolnego miejsca na świecie. Nieocenionymi funkcjami narzędzia pozostają indywidualne kody QR nieruchomości i połączeniem przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM. To właśnie dlatego użytkownicy narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK zauważają tak dużą różnicę w porównaniu do wcześniejszych efektów swojej pracy.

Inspektorzy nadzoru a HOUSEBOOK

Inspektorzy nadzoru inwestorskiego zostają wyznaczeni przez inwestora. Bardzo często w przypadku dużych nieruchomości, tytuł ten może zostać przyznany w ręce kilku osób, a każda z nich będzie miała do realizowania inne zadania. Wśród najczęściej wykonywanych zadań przez inspektorów nadzoru warto wymienić występowanie w imieniu inwestora na budowie i pełnienie kontroli nad zgodnością jej realizacji z projektem oraz przestrzeganie obecnie obowiązujących zasad prawnych w branży.

Wśród zadań inspektorów nadzoru nie można zapomnieć również o konieczności monitorowania jakości wykonywanych prac i sprawdzania przydatności wybranych materiałów budowlanych. To w rękach inspektorów nadzoru jest potwierdzenie usunięcia występujących szkód. Dlatego właśnie skorzystanie z narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK to prosty sposób na kontrolę nie tylko nad pracą pozostałych członków zespołu, ale również szybka metoda na delegowanie zadań i monitorowanie usuwania usterek.

Dzięki Housebook inspektor nadzoru może w prawidłowy sposób wydać polecenie do kierownika budowy, które dotyczy usunięcia wad lub usterek. Cały proces stanie się spójny i nie będzie wymagał częstych spotkań.

Średnia ocen: 0