W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Jakie są największe zalety korzystania z aplikacji mobilnej?
  • W jaki sposób korzystać z pełnej dokumentacji z procesu inwestycyjnego na swoim urządzeniu przenośnym?

Korzystanie z aplikacji mobilnej i pełnej dokumentacji procesu inwestycyjnego może pomóc Ci w lepszej pracy zespołowej i poprawie komunikacji. Ze względu na nowoczesne możliwości, narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK pozwala na przeniesienie części prac do systemu zdalnego. W ten sposób możesz zająć się kompletowaniem dokumentacji i jej zarządzaniem, delegowaniem zadań i informowaniem o postępach prac przy pomocy swojego urządzenia mobilnego podłączonego do HOUSEBOOK.

HOUSEBOOK – aplikacja mobilna

HOUSEBOOK składa się z aplikacji mobilnej i platformy kontrolnej. Ich działanie pozwala na korzystanie z nowoczesnych form komunikacji z zespołem, delegowania zadań z dowolnego miejsca na świecie. W ten sposób masz większe spektrum możliwości do delegowania, usuwania usterek i dokumentowania postępów z rozpoczętych prac. Aplikacja mobilna jest dostosowana do wymagań pracowników z branży nieruchomości. Dzięki niej możesz zapomnieć o problemach z rozczytaniem notatek z budowy, czy zagubieniem części dokumentacji z procesu inwestycyjnego przez członków zespołu.

Dokumentacja z procesu inwestycyjnego na urządzeniu przenośnym

Wśród wielu problemów, jakie napotykają firmy w branży nieruchomości, odpowiednie zarządzanie dokumentacją z procesów inwestycyjnych, jest jednym z tych, z którymi spotykamy się najczęściej. Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły na stworzenie narzędzia cyfrowego, które umożliwia korzystanie ze swoich urządzeń mobilnych w trakcie wykonywania zawodowych obowiązków. Dzięki HOUSEBOOK możesz usprawnić swój system pracy i proces przekazywania informacji oraz delegowania zadań. Nasze narzędzie cyfrowe to sposób na stworzenie dokumentacji z procesu inwestycyjnego na urządzeniach przenośnych każdego z członków zespołu. Dodatkowym atutem jest ułatwienie pracy z klientem. HOUSEBOOK pozwala na generowanie raportu, który możesz przekazać w trakcie odbioru mieszkań.

Średnia ocen: 4.3