W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Jak połączyć pracę w branży nieruchomości z HOUSEBOOK?
  • Jak połączenie HOUSEBOOK z oprogramowaniem 3D BiM może wpłynąć na Twoją pracę?

Połączenie narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK z oprogramowaniem 3D BiM to pierwsze w Polsce rozwiązanie proponowane przez tego rodzaju mobilne możliwości. Dzięki połączeniu możemy liczyć na szybszą i bardziej dokładną lokalizację miejsca usterki w powstających budynkach lub oddanych już do użytku nieruchomościach.

Za sprawą skorzystania z możliwości połączenia oprogramowania 3D BiM do narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK, jesteś w stanie usprawnić pracę całego zespołu i Waszą komunikację ze względu na proste przesyłanie informacji i wszystkie wiadomości znajdujące się w jednym miejscu na Twoim urządzeniu mobilnym.

Połączenie pracy w branży nieruchomości z HOUSEBOOK

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK zostało stworzone z dbałością o potrzeby każdego przedstawiciela branży nieruchomości. To idealny wybór dla osób, które na co dzień pracują w zespołach i zależy im na tym, aby każdy z użytkowników aplikacji mobilnej mógł mieć nieograniczony dostęp do dokumentów z poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego.

Za sprawą połączenia pracy w branży nieruchomości z narzędziem cyfrowym HOUSEBOOK możesz liczyć nie tylko na wyższą produktywność całego zespołu. Dzięki temu jesteś w stanie osiągnąć perfekcyjne warunki do planowania zadań, zarządzania nimi i monitorowania procesu usuwania poszczególnych usterek.

Połączenie z HOUSEBOOK z oprogramowaniem 3D BiM a Twoja praca

Twoja praca zmieni się nie do poznania za sprawą skorzystania z pierwszej w Polsce możliwości połączenia narzędzia cyfrowego dla branży nieruchomości z oprogramowaniem 3D BiM. Dzięki temu możemy liczyć na jeszcze sprawniejszy proces zgłaszania usterek, delegowania jej naprawy, zarządzaniem procesem i jej usuwaniem.
Skorzystaj z darmowego okresu próbnego i przekonaj się osobiście o skuteczność platformy kontrolnej i aplikacji mobilnej.

 

Średnia ocen: 4.3