W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób usprawnić pracę generalnego wykonawcy przy pomocy narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK, składającego się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i IOS oraz platformy kontrolnej?
  • Co zrobić, aby monitorowanie prac podwykonawców było proste i skuteczne?
  • Jak można usprawnić koordynowanie prac związanych z usuwaniem usterek i dotrzymać terminów zgodnych z elementami umowy na oddanie inwestorowi nieruchomości?

Usprawnienie pracy generalnego wykonawcy

Do głównych zadań generalnego wykonawcy należy sprawdzenie dokumentacji projektowej. Jednak pełniona funkcja to stanowisko, które zobowiązuje do weryfikacji istniejących błędów i tych, które mogą pojawić się w trakcie realizacji prac. Generalny wykonawca pozostaje zobowiązany do szybkiej reakcji w celu usunięcia istniejących usterek w powstających lub istniejących nieruchomościach.

HOUSEBOOK przy pomocy Hiperlinku pozwala na połączenie z oprogramowaniem 3D BiM. W ten sposób możliwa jest błyskawiczna lokalizacja miejsca usterki, usunięcie ich i szybkie delegowanie zadań. HOUSEBOOK to możliwość przekazania dokumentacji dla wszystkich upoważnionych członków zespołu.

Firma, która zajmuje się generalnym wykonawstwem ma wpływ na szybkość realizacji każdego z etapów inwestycji. Dzięki HOUSEBOOK możesz łatwiej zarządzać naprawami usterek, które często opóźniają termin realizacji inwestycji. Stworzenie mobilnej dokumentacji pozwoli na zaprezentowanie doświadczenia w implementacji projektów budowlanych, a także zakończenie prac na czas i terminowe oddanie inwestycji.

Proste i skuteczne monitorowanie prac podwykonawców

Narzędzie cyfrowe jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na proste i skuteczne monitorowanie prac podwykonawców. Dzięki HOUSEBOOK możesz nie tylko wskazać dokładne miejsce usterki, delegować zadania i tworzyć raporty z usuwania usterek dla klientów. Przy pomocy nowoczesnego systemu pracy możesz dotrzymać elementów umowy i oddać inwestorowi nieruchomość zgodnie z ustaleniami, jakie zostały w niej zawarte.

Nasze możliwości gwarantują skuteczne koordynowanie wszystkich prac związanych z usuwaniem usterek i odbiorami prac, znajdujących się na terenie inwestycji. HOUSEBOOK to skuteczny sposób na stałą komunikację z zespołem, spójne przekazywanie informacji na temat usterek, przeglądów instalacji i odbiorów prac.

Koordynowanie prac i usuwania usterek

Skorzystanie z dostępnych możliwości to sposób na spójną dokumentację procesu inwestycyjnego. Dzięki dostępności informacji na wyciągnięcie ręki, możesz odnaleźć dane w ciągu kilku sekund, sprawnie zarządzać dokumentacją i przekazywać ją. Praca generalnego wykonawcy to kompleksowa realizacja budowlana często, aż do zakończenia prac wykończeniowych. Stworzenie mobilnej dokumentacji procesu inwestycyjnego pozwala na dokładność i precyzyjność, co w przypadku gospodarowania wielomilionowym budżetem jest bardzo istotne.

Dowiedz się więcej na temat HOUSEBOOK i wypróbuj narzędzie cyfrowe za darmo!

Średnia ocen: 0