W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Z czego składa się HOUSEBOOK i czym jest narzędzie cyfrowe?
  • W jaki sposób HOUSEBOOK usprawnia proces inwestycyjny?
  • Jak działa oprogramowanie kontrolne?

HOUSEBOOK – czym jest?

HOUSEBOOK to austriacka precyzja zamknięta w narzędziu cyfrowym. Składa się z platformy kontrolnej i aplikacji mobilnej. To nowoczesne narzędzie pozwoli Ci na usprawnienie procesu inwestycyjnego. Rozwiązanie gwarantuje poznanie możliwości na zminimalizowanie czasu poświęconego do tej pory na rozczytywanie notatek z budowy. Oprócz tego narzędzie kontrolne jest doskonałym sposobem na usprawnienie znalezienia lokalizacji usterek, delegowania zadań i doprowadzania do ich szybkiego oraz bezpiecznego usuwania.

Dzięki HOUSEBOOK zarządzanie prowadzoną inwestycją lub już istniejącymi nieruchomościami jest możliwe z dowolnego miejsca na świecie i pozwala na przekazanie niezbędnych informacji na urządzenia, które mogą korzystać z narzędzia kontrolnego.

Procesy inwestycyjne a HOUSEBOOK

HOUSEBOOK jest platformą kontrolną i aplikacją mobilną, która pozostaje dostępna dla użytkowników urządzeń z systemem iOS i Android. Ze względu na zapisywanie informacji i ich aktualizacje na wszystkich podłączonych urządzeniach, możemy znacznie przyspieszyć proces przekazywania informacji związanych z poszczególnymi etapami procesu inwestycyjnego. Upoważnieni członkowie mogą w dowolnym czasie odtworzyć zapisane informacje bez obaw o problem z rozczytaniem notatek czy ich zagubieniem przez pracowników.

Dzięki HOUSEBOOK APP możemy tworzyć opisy poszczególnych pomieszczeń, wskazywać usterki danych elementów, opisywać i dokumentować dokładne miejsce usterek. Z kolei HOUSEBOOK Control to platforma, która gwarantuje bezbłędną na każdym etapie komunikację dzięki zbudowaniu pełnego archiwum wszystkich etapów procesu inwestycyjnego, które są stale dostępne dla upoważnionych członków zespołu.

HOUSEBOOK – platforma kontrolna

HOUSEBOOK Control umożliwia stworzenie pełnej struktury projektu i wykonanie przygotowanego archiwum dokumentacji od początku procesu inwestycyjnego. Dzięki platformie kontrolnej gwarantowane jest stworzenie struktury projektów, stworzenie archiwum procesów inwestycyjnych i delegowanie zadań dla poszczególnych członków zespołu. Efektywna praca zespołu jest zagwarantowana przez natychmiastową aktualizację danych, jakie zostają wprowadzane przez jednego z użytkowników HOUSEBOOK.

Średnia ocen: 0