W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób personalnie nadawane kody QR nieruchomości przyspieszą Twoją pracę?
  • Dlaczego kody QR są tak istotne w kwestii usuwania usterek?
  • Kody QR a delegowanie zadań dla poszczególnych członków zespołu.

Przyspieszenie pracy przez personalnie nadawane kody QR

Zarządzanie procesem inwestycyjnym to proces, który wymaga od nas dobrej organizacji. Jeśli chcesz ją wspomóc, koniecznie sprawdź zalety korzystania z poszczególnych możliwości narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK. Przyspieszenie pracy przez personalnie nadawane kody QR jest możliwe ze względu na szybszą identyfikację wybranego miejsca i przekazanie wskazówek dotarcia do niego dla pracowników. W ten sposób redukujemy ilość czasu poświęconego na precyzyjne znalezienie miejsca, w którym ma zostać wykonane dane zadanie.

Sprawdź osobiście, jak wiele korzyści stoi za użytkowaniem HOUSEBOOK, narzędzia cyfrowego, które składa się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej.

Usuwanie usterek a kody QR

Dostępność indywidualnych kodów QR każdej inwestycji to skuteczny sposób na błyskawiczne znalezienie konkretnego miejsca usterki i jej precyzyjne zlokalizowane przez członka zespołu, który jest odpowiedzialny za jej usunięcie. Każda nieruchomość uzyskuje swoje indywidualne kody QR, które pozwalają na prostą lokalizację wybranych elementów na miejscu budowy lub w już istniejących budynkach podlegających inspekcjom lub odbiorom.

Kody QR a delegowanie zadań dla poszczególnych członków zespołu

Właśnie za sprawą dostępności kodów QR proces od momentu znalezienia usterki do jej naprawienia jest krótki i przebiega bez konieczności nanoszenia jakichkolwiek poprawek. Na samym początku następuje zgłoszenie usterki przez przyszłych użytkowników budynku lub pracowników. Osoba odpowiedzialna za zarządzanie budynkiem szybko lokalizuje jej miejsce w precyzyjny sposób. Wszystko dzięki wykorzystaniu oprogramowania 3D BiM i kodów QR, które mogą być zeskanowane przez wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej HOUSEBOOK. Kolejny krok to delegowanie zadań z dowolnego miejsca na świecie do osoby odpowiedzialnej za usunięcie usterki. Jeszcze niedawno zgłoszona usterka jest szybko odnaleziona i sprawnie usunięta.

Średnia ocen: 0