W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego HOUSEBOOK to dobry wybór dla firm ubezpieczeniowych?
  • W jaki sposób narzędzie cyfrowe może pomóc w pracy firm ubezpieczeniowych?

HOUSEBOOK dla firm ubezpieczeniowych

HOUSEBOOK jest narzędziem cyfrowym, składającym się z oprogramowania kontrolnego i aplikacji mobilnej. To doskonały wybór w przypadku poszukiwania sposobów na poprawę jakości swojej pracy i zwiększenie codziennej produktywności działań w branży nieruchomości. Nowoczesne narzędzie cyfrowe, jakim jest HOUSEBOOK to gwarancja możliwości planowania, delegowania i wdrażania skutecznych działań związanych z działalnością firm ubezpieczeniowych.

Dzięki korzystaniu z pierwszego w Polsce narzędzia cyfrowego, które gwarantuje możliwość połączenie z oprogramowaniem 3D BiM, możemy w prosty sposób sprawdzić i udokumentować stan techniczny nieruchomości. W ten sposób firmy ubezpieczeniowe stworzą niezbędną dokumentację w jednym miejscu, a jej dostępność w urządzeniu przenośnym pozwoli na znalezienie najbardziej potrzebnych informacji w ciągu kilku sekund.

HOUSEBOOK pozwoli na przekazywanie informacji związanych z dokumentacją stanu technicznego nieruchomości w pełni zdalnie. W trakcie spotkań biznesowych możliwe będzie szybkie znalezienie kluczowych informacji i elementów dokumentacji poprzez korzystanie z platformy kontrolnej HOUSEBOOK.

Narzędzie cyfrowe a praca firm ubezpieczeniowych

W trakcie planowania ubezpieczenia danej nieruchomości, niezbędne pozostaje przygotowanie dokumentacji technicznej. Przy pomocy narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK proces ten stanie się niezwykle szybki i bezproblemowy. Efekty pracy firmy ubezpieczeniowej i niezbędne informacje do postępów w ubezpieczeniu nieruchomości będą dostępne przy pomocy urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu na świecie.

W ten sposób możesz nie tylko przygotować dokumentację techniczną nieruchomości, ale również bez obaw o zgubienie notatek, udostępnić je swoim współpracownikom. Wypróbuj narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK za darmo i przekonaj się o jego skuteczności.

Średnia ocen: 4.4