W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób sprawnie poruszać się po narzędziu cyfrowym HOUSEBOOK?
  • Jak zarejestrować się na platformie kontrolnej?
  • 20-dniowy okres próbny

Sprawne poruszanie się po narzędziu cyfrowym HOUSEBOOK

Dowiedz się, w jaki sposób sprawnie poruszać się po narzędziu cyfrowym HOUSEBOOK zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na platformie kontrolnej. Samo pobranie aplikacji na samym początku nie jest odpowiednim rozwiązaniem. Wybranie aplikacji mobilnej HOUSEBOOK nie pozwala na zapoznanie się z systemem w pełni. W tym celu warto skorzystać z możliwości rejestracji przy pomocy platformy kontrolnej, która jest zamieszczona na naszej stronie internetowej.

Rejestracja na platformie kontrolnej HOUSEBOOK

Każdy z użytkowników powinien w pierwszej kolejności dokonać rejestracji na platformie kontrolnej. Dopiero później warto pobrać aplikację mobilną na swoje urządzenie mobilne. Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy 20-dniowy okres próbny. W ten sposób możesz za darmo poznać nasze narzędzie cyfrowe, przenieść swój model pracy do systemu i cieszyć się wygodą w trakcie przeprowadzania poszczególnych etapów procesu inwestycyjnego. Okres próbny to doskonały wybór dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy korzystanie z narzędzia cyfrowego jest w stanie pomóc im w lepszej organizacji pracy i komunikacji z zespołem. Dokonanie rejestracji to dobry sposób na sprawdzenie, w jaki sposób działa HOUSEBOOK i wypróbowanie systemu pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika.

20-dniowy okres próbny

20-dniowy okres próbny to nie wszystko. Otwieramy się na potrzeby naszych użytkowników i proponujemy rozmowę telefoniczną, w trakcie której przedstawimy wszystkie możliwości systemu i poinstruujemy użytkownika w stronę odpowiedniego sposobu korzystania z narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK. Jeśli chcesz możesz podać swój numer kontaktowy lub mailowy, w celu umówienia kontaktu z naszym zespołem.

Krok po kroku

  • Skontaktowanie się z zespołem HOUSEBOOK
  • Rejestracja w systemie
  • Pobranie aplikacji
  • Skorzystanie z 20-dniowego okresu próbnego

 

 

Średnia ocen: 4.3