W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób zwiększyć rentowność procesu inwestycyjnego?
  • Jak HOUSEBOOK, składający się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i IOS oraz platformy kontrolnej,
  • Pomoże Ci w zarządzaniu procesem inwestycyjnym w dobie koronawirusa?

Zwiększenie rentowności procesu inwestycyjnego

Doświadczenie i wiedza zdobyta przez lata pracy naszego zespołu, pozwoliła nam dojść do cennych wniosków. Ich wdrożenie w pracę Twojego zespołu, pomoże zwiększyć rentowność procesu inwestycyjnego. Narzędzie cyfrowe, jakim jest HOUSEBOOK, składający się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej, umożliwia skrupulatne dokumentowanie wszystkich etapów procesu inwestycyjnego bez obaw o zgubienie dokumentacji przez pracowników, brak możliwości rozczytania notatek z budowy, czy kłopoty z dostępnością pełnej dokumentacji podczas spotkań online. Pozwól sobie na przechowywanie pełnej dokumentacji i odszukanie danych w ciągu kilku sekund.

HOUSEBOOK, a zarządzanie procesem inwestycyjnym w dobie koronawirusa

Zdalne sterowanie procesami związanymi z rynkiem nieruchomości jest dedykowane dla deweloperów, generalnych wykonawców, architektów, inspektorów nadzoru, kierowników budowy, firm ubezpieczeniowych, zarządców nieruchomości. Każda z zapisanych przez Ciebie informacjami w aplikacji mobilnej lub platformie kontrolnej, jest natychmiast dostępna na wszystkich podłączonych do oprogramowania urządzeniach z dowolnego miejsca na świecie. Odpowiednie wykorzystanie systemów zdalnych do sterowania procesem inwestycyjnym przy zabudowie mieszkaniowej może pomóc w oddaniu mieszkań, domów na czas i wywiązanie się z umowy deweloperskiej.

Ponadto deweloper może przy pomocy HOUSEBOOK lepiej komunikować się z zespołem, aby zrealizować prowadzoną inwestycję na czas wywiązać się z terminów umowy rezerwacyjnej z klientem. Dzięki sprawnej pracy całego zespołu zaplanowane zadania realizowane są zgodnie z harmonogramem co powoduję, że termin i otrzymania wypłaty kolejnej transzy kredytu bankowego pozostaje niezakłócony Przyspieszenie komunikacji z zespołem i bezbłędne usuwanie usterek to sposób na szybszy odbiór techniczny budynku szybsze otrzymanie pozwolenia na użytkowanie.

Średnia ocen: 0