W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Jak zadbać o wizerunek Twojego aparthotelu lub hotelu?
  • W jaki sposób szybko znaleźć i usuwać usterki w nieruchomościach?
  • Dlaczego warto wybrać HOUSEBOOK i w jaki sposób narzędzie cyfrowe, składające się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej, umożliwi Ci na zadbanie o wizerunek aparthotelu lub hotelu?

Wizerunek aparthotelu i hotelu

Wznowienie pracy aparthotelu i hotelu od 4 maja to kolejne wyzwanie dla zarządców i właścicieli usług hotelowych i miejsc noclegowych. Świadczenie usług będzie możliwe pod warunkiem zachowania szczególnych zasad ostrożności. W obecnej sytuacji niezwykle ważne jest zadbanie o wizerunek miejsca i wskazanie jego najważniejszych atutów. W momencie, kiedy wycieczki zagraniczne zostaną ograniczone do absolutnego minimum, aparthotele i hotele w Polsce mogą przeżywać prawdziwe oblężenie. Prognozy te tyczyć się będą jedynie tych z miejsc, które wzbudzą zainteresowanie i sympatię potencjalnych gości.

Bezbłędne monitorowanie usterek i ich szybka naprawa to konieczność nie tylko z punktu widzenia wizerunkowego, ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK poprzez możliwość połączenia przez Hiperlink z oprogramowaniem 3D BiM, ułatwi delegowanie i wykonywanie zadań. Należy pamiętać, że wizerunek hotelu i aparthotelu to nie tylko dbałość o dostępność dodatkowych usług i możliwości, takich jak salony SPA, baseny i siłownie (które jak na razie i tak pozostają zamknięte), ale precyzyjność w swoich działaniach i dbałość o detale.

Szybkie odnalezienie usterek i ich bezbłędne usuwanie

Nowoczesne narzędzie cyfrowe i jego możliwości pomogą w zaplanowaniu, delegowaniu i wdrażaniu skutecznych działań związanych z zarządzanie aparhotelami i hotelami z dowolnego miejsca na świecie. Delegowanie zadań poprzez HOUSEBOOK pomoże w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom, które są odpowiedzialne za usuwanie usterek, ich zgłaszanie i delegowanie zadań. Wszystko to ze względu na ograniczenie spotkań. Dzięki HOUSEBOOK usuwanie usterek jest intuicyjnym procesem. W jaki sposób przebiega?

Od zgłoszenia usterki do jej usunięcia – krok po kroku z HOUSEBOOK

  1. Zgłoszona zostaje usterka lub informacja o konieczności dezynfekcji danego pomieszczenia przez Klienta lub obsługę hotelu/aparthotelu.
  2. Osoba odpowiedzialna za zarządzanie budynkiem szybko lokalizuje jej miejsce poprzez wykorzystanie oprogramowania  3D BiM lub kodów QR, które mogą być zeskanowane przez obsługę hotelu/aparthotelu.
  3. Z dowolnego miejsca na świecie deleguje zadanie osobie odpowiedzialnej za usuwanie usterki lub dezynfekcję. Szybkość i bezpieczeństwo – ograniczenie kontaktu bezpośredniego do absolutnego minimum.
  4. Usterka została szybko znaleziona dzięki dostępności narzędzi gwarantowanych przez HOUSEBOOK i sprawnie usunięta.

Spodobał Ci się sposób pracy z narzędziem cyfrowym? Wypróbuj HOUSEBOOK i skorzystaj z darmowego okresu próbnego!

Średnia ocen: 0