W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób planować delegować i wdrażać działania związane z zarządzaniem projektem z dowolnego miejsca na świecie?
  • Co zrobić, aby dzięki HOUSEBOOK narzędziu cyfrowemu, składającego się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej zapewnić bezpieczeństwo osobom związanym z usuwaniem usterek?
  • Jak dokumentować projekt inwestycyjny, zidentyfikować występujące usterki i sprawnie zarządzać ich naprawami?

Zarządzanie nieruchomościami

Zdalne zarządzanie projektem z dowolnego miejsca na świecie pozwalana na prowadzenie wielu inwestycji w jednym czasie. Możesz ograniczyć ilość stacjonarnych spotkań i wizyt na budowie do minimum. Wykorzystując narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK, dysponujesz spójnym i dostępnymi dla wszystkich zasadami planowania, delegowania i wdrażania skutecznych działań związanych z zarządzaniem projektem zdalnie. Możesz nie tylko ograniczyć ilość dokumentacji w wersji papierowej, ale również zautomatyzować proces i pracować na najwyższych obrotach bez względu na aktualne miejsce pobytu niektórych członków zespołu.

Monitoring napraw usterek

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK składa się z aplikacji mobilnej i platformy kontrolnej. W ten sposób w Twoje ręce są oddane skuteczne i uzupełniające się sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa osobom odpowiedzialnym za zgłaszanie usterek i delegowanie zadań związanych z ich usuwaniem. Nowoczesna aplikacja mobilna i platforma kontrolna pozwalają również na stały monitoring napraw usterek. Jesteś na bieżąco z aktualnym etapem naprawy, usuwanie usterek staje się bardziej zautomatyzowane, a Ty tworzysz dokumentację i natychmiast przekazujesz ją do wybranych członków zespołu.

Dokumentacja przeglądów

Użytkownicy narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK mogą cieszyć się z dokumentowania przeglądów budynku, zdefiniowanie występujących usterek i sprawne zarządzanie ich naprawami.

Proces zgłoszenia i usunięcia powstającej usterki w pigułce:

  1. Zgłoszenie usterki w powstającym budynku lub w już istniejącej nieruchomości.
  2. Lokalizacja miejsca usterki przez osobę odpowiedzialną za zarządzanie budynkiem. W celu szybkiego zdefiniowania usterki używa oprogramowania 3D BiM lub kodów QR.
  3. Osoba odpowiedzialna za zarządzanie budynkiem może teraz wydelegować usunięcie usterki zdalnie. W ten sposób uzyskujemy maksymalną szybkość wdrożonych zmian i spójny proces.
  4. Usterka jest błyskawicznie zidentyfikowana i zostaje usunięta.

Wypróbuj HOUSEBOOK – skorzystaj z darmowego okresu próbnego i dowiedz się, jak szybko poradzić sobie z usterkami w Twoim budynku!

Średnia ocen: 0