W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Jak bezbłędnie monitorować usterki i zarządzać ich szybką naprawą dzięki narzędziu cyfrowemu HOUSEBOOK, składającego się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej?
  • W jaki sposób doprowadzić do lepszej komunikacji swojego zespołu w branży nieruchomości?
  • Co zrobić, aby skutecznie delegować zadania przez HOUSEBOOK i zapewnić bezpieczeństwo swojemu zespołowi?

Monitorowanie usterek i zarządzanie naprawą

Zwiększenie efektywności pracy swojego zespołu jest możliwe nie tylko przez sprawną komunikację wśród pracowników i przełożonych. Bezbłędne monitorowanie usterek w powstających i już istniejących budynkach oraz ich szybka naprawa przez wyznaczone osoby, to jeden ze sposobów na skuteczne działania wdrażane przez zespół związany z zarządzaniem procesem inwestycyjnym.

Dzięki narzędziu cyfrowemu HOUSEBOOK możesz w prosty sposób zadbać o organizację pracy i zapewnić bezpieczeństwo osobom, które są odpowiedzialne za ich usuwanie, delegowanie zadań i raportowanie postępów z ich wdrażania.

Skuteczna komunikacja zespołu w branży nieruchomości

Budowanie zespołu i zarządzanie zasobami ludzkimi może sprawić ogromne problemy w dziedzinie nieruchomości, a w szczególności na poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego. Dostępność dokumentacji z dowolnego miejsca na świecie i możliwość jej aktualizowania pozwala na:

  • lepszą organizację pracy całego zespołu i poszczególnych osób,
  • doskonałą komunikację bez konieczności organizowania spotkań,
  • dostępność pełnej dokumentacji i znalezienie konkretnych danych w ciągu kilku sekund,
  • udokumentowanie procesu inwestycyjnego od początku budowy aż do zakończenia okresu gwarancyjnego budynku,
  • delegowanie zadań zdalnie przy pomocy platformy kontrolnej.

Delegowanie zadań przez narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK

Delegowanie zadań w sposób zrozumiały i dostępny dla całego zespołu pozwala na przeniesienie prac wykonywanych w trakcie procesu inwestycyjnego na wyższy poziom. Dzięki narzędziu cyfrowemu HOUSEBOOK możliwe jest utrzymanie najwyższej jakości porządku i organizacji pracy, co świadczy o rzetelności firmy.

Twój zespół nareszcie poradzi sobie bezbłędnie z dokumentacją inspekcji, odbiorem mieszkań i odbiorem części wspólnych. Uzyskanie zaufania wśród klientów pozostaje możliwe dzięki sprawnemu zarządzaniu każdym etapem procesu inwestycyjnego i szybkiemu usuwaniu powstających usterek. Możliwość połączenia narzędzia cyfrowego przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM to ułatwienie, które jako pierwsze narzędzie cyfrowe w Polsce gwarantuje HOUSEBOOK. Poznaj nowy rodzaj dokumentacji procesu inwestycyjnego i zarządzania nieruchomościami.

Przekonaj się osobiście o skuteczności tej możliwości!

Średnia ocen: 0