W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób szybkie odnalezienie usterki i jej bezbłędne usunięcie wpływa na rentowność inwestycji?
  • Jak przebiega proces od zgłoszenia do usunięcia usterki dzięki HOUSEBOOK?
  • Skuteczny sposób na zwiększenie rentowności inwestycji – współpraca Twojego zespołu

Szybkie odnalezienie usterek wraz z ich skutecznym usunięciem

HOUSEBOOK to jedno z najbardziej nowoczesnych narzędzi cyfrowych na rynku, które jako pierwsze w Polsce pozwala na połączenie przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM. W ten sposób możesz planować, delegować i wdrażać w codzienną pracę szereg zadań, jakie stoją przed Tobą w trakcie zarządzania procesem inwestycyjnym. Zmiany i korekty możesz dokonywać z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy dostęp do internetu i urządzenie mobilne. Zwiększenie rentowności inwestycji jest następstwem szybkiego odnalezienia usterek wraz z ich skutecznym usunięciem. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo i możemy zmniejszyć nakład pracy osób, którym podlega zgłaszanie i usuwanie usterek.

Jak przebiega proces od zgłoszenia do usunięcia usterki dzięki HOUSEBOOK?

Z HOUSEBOOK znalezienie usterki i jej usunięcie to proces kilku kroków. Rozpoczynamy od zgłoszenia miejsca usterki. Następnie osoba odpowiedzialna może ją szybko zlokalizować i dokładnie wyznaczyć jej miejsce przy pomocy swojego urządzenia mobilnego. Możliwość ta jest gwarantowana przez połączenie narzędzi cyfrowych z oprogramowaniem 3D BiM i możliwością generowania personalnych kodów QR dla każdej nieruchomości. Po tym procesie następuje etap delegowania zadań osobie odpowiedzialnej za usuwanie usterek. Kolejny proces to usunięcie usterki bez wcześniejszych problemów z dokładnym znalezieniem jej miejsca.

Zwiększenie rentowności Twojej inwestycji

Zwiększenie rentowności Twojej inwestycji może odbywać się za sprawą umożliwienia skrupulatnego dokumentowania wszystkich etapów procesu inwestycyjnego, braku możliwości występowania problemów z rozczytaniem odręcznych notatek lub zgubieniem przez pracowników dokumentów w formie tradycyjnej. Odszukiwanie danych wśród bazy, która tworzy pełną dokumentację procesu inwestycyjnego zajmuje kilka sekund i jest pożądanym ułatwieniem dla osób w branży nieruchomości. Zwiększenie rentowności następuje dzięki usprawnieniu procesów, szybkiemu przesyłowi umieszczanych w narzędziu cyfrowym informacji i zadań. HOUSEBOOK to klucz do oddania nieruchomości na czas i wywiązania się z umowy deweloperskiej. Narzędzie cyfrowe jest jednym ze sposobów na poprawę komunikacji z zespołem i wywiązanie się z umowy sprzedaży zawartej z klientem.

Średnia ocen: 0