W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • W jaki sposób narzędzie cyfrowe, składające się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i IOS oraz platformy kontrolnej, może zwiększyć produktywność Twojej codziennej pracy.
  • Dlaczego w branży nieruchomości niezbędne jest udokumentowanie wszystkich wdrażanych działań w jednym miejscu?
  • Dlaczego to właśnie HOUSEBOOK jest dobrym wyborem, który zadba o Twoją produktywność?

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK – sposób na Twoją produktywność każdego dnia

Działasz w branży nieruchomości? Przekonaj się, w jaki sposób możesz zwiększyć swoją produktywność za sprawą korzystania z narzędzi cyfrowych, takich jak HOUSEBOOK. Skuteczność Twojej codziennej pracy zostanie podniesiona do dotąd nieosiągalnego poziomu. Dlaczego? Poprzez staranne przeniesienie modelu pracy do aplikacji i platformy kontrolnej, możesz delegować zadania, przyspieszać usuwanie usterek dzięki szybszemu wyznaczaniu zadań i monitorowania postępów prac. Możesz również usprawnić swoją pracę i postawić na nowoczesne możliwości jako deweloper. Zarządzanie, planowanie oraz wykonywanie procesów inwestycyjnych nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic.

Dokumentacja wszystkich działań w jednym miejscu

Pełna kontrola nad poszczególnymi etapami procesu inwestycyjnego wymaga dostępności narzędzia, które pozwoli na usystematyzowanie wdrażanych działań w jednym miejscu. HOUSEBOOK to skuteczne rozwiązanie nie tylko ze względu na możliwość przeniesienia części prac do systemu zdalnego, ale przede wszystkim ze względu na możliwość połączenia przy pomocy Hiperlinku z oprogramowaniem 3D BiM. Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK, składające się z aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS oraz platformy kontrolnej, pozwala na lepsze zarządzanie procesem inwestycyjnym, łatwe sporządzanie dokumentacji przebiegu i odbioru prac budowlanych, kontrolę systemów bezpieczeństwa, systemów pożarowych, odbioru mieszkań i części wspólnych. Dokumentacja wszystkich działań w jednym miejscu to najlepszy sposób na zmniejszenie okresu, jaki minął od początku budowy do zakończenia okresu gwarancyjnego.

HOUSEBOOK – skuteczna praca, lepsza produktywność

Narzędzie cyfrowe HOUSEBOOK jest dostępne dla wszystkich członków zespołu podłączonych do oprogramowania z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu możesz stworzyć spójną dokumentację wszystkich procesów związanych z planowaniem, budową i wykorzystywaniem informacji o poszczególnych etapach procesu inwestycyjnego w dowolnym czasie. Oprócz możliwości połączenia narzędzia cyfrowego z oprogramowaniem 3D BiM za pomocą Hiperlinku, HOUSEBOOK gwarantuje możliwość generowania personalnych kodów QR, które pozwalają na precyzyjne wskazania miejsc usterek, monitorowanie prac, skuteczne delegowanie zadań i monitoring usuwania usterek. Wypróbuj HOUSEBOOK za darmo już dziś!

Średnia ocen: 0