W trakcie naszego artykułu dowiesz się:

  • Jak HOUSEBOOK pomaga w codziennej pracy?
  • W jaki sposób narzędzie cyfrowe może usprawnić poszczególne etapy procesu inwestycyjnego?
  • Kto skorzysta z użytkowania HOUSEBOOK?

Korzystanie z narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK to jedna z nowoczesnych możliwości, która pozwoli na sprawniejsze wykonywanie zadań w trakcie trwającego procesu inwestycyjnego. O tym, jak prosta może być Twoja codzienna praca dowiesz się na łamach naszego artykułu.

Codzienna praca a HOUSEBOOK

Codzienna praca z wykorzystaniem narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK, w którego skład wchodzi aplikacja mobilna i platforma kontrolna, może być znacznie prostsza, a czas spędzony na wykonywaniu swoich obowiązków, stanie się bardziej produktywny. Za pomocą połączenia przez Hiperlink z oprogramowaniem 3D BiM nowoczesna alternatywa odkryje przed użytkownikami szereg dotąd niewykorzystywanych funkcji. Jedną z nich jest możliwość dokładnego zlokalizowania miejsca usterki w trakcie budowy lub po oddaniu nieruchomości do użytku.

Narzędzie cyfrowe a etapy procesu inwestycyjnego

Narzędzie cyfrowe jest przydatne na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wynika to przede wszystkim z jego wielofunkcyjności, która pozwala na korzystanie z tego ułatwienia przez różnych członków zespołu. Połączenie komunikacji w spójny proces przekazywania dokumentów z procesu inwestycyjnego, umieszczania informacji na temat postępów prac, a także delegowania, nadzorowania i wydawania zadań, to tylko niektóre aspekty, jakie przemawiają za wykorzystaniem HOUSEBOOK przez nowoczesnych deweloperów, generalnych wykonawców, architektów, czy kierowników budowy.

HOUSEBOOK – kto na nim skorzysta?

Wykorzystanie narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK składającego się z aplikacji mobilnej i platformy kontrolnej pozwala na ułatwienie komunikacji pomiędzy wszystkimi członkami zespołu. Dlatego też zarówno osoby odpowiedzialne za nadzorowanie zadań, usuwanie usterek i przekazywanie dokumentów z procesu inwestycyjnego, mogą skorzystać na wybraniu narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK. To idealne rozwiązanie na każdym etapie procesu inwestycyjnego, które pozwoli na unowocześnienie sposobu swojej pracy.

Średnia ocen: 4.3