Przechowywanie kosztorysów

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek inwestycji budowlanej konieczne jest bardzo rzetelne opracowanie kosztorysu robót. Dokument ten przydaje się na wielu etapach prowadzenia prac i dlatego powinien być zawsze pod ręką. Przede wszystkim potrzebny jest inwestorowi, ale i firmie odpowiedzialnej za realizację np. budowy nieruchomości komercyjnej czy domu. Rozbudowane dokumenty niestety łatwo zgubić lub nawet zniszczyć, dlatego warto przechowywać je w bezpiecznym miejscu. Nasz program HOUSEBOOK Control sprawdzi się w tej roli wręcz idealnie.

Choć nie jest przeznaczony do tworzenia kosztorysów, to jednak stanowi narzędzie, które pozwala na ich bezpieczne przechowywanie. Jednocześnie zgromadzone w nim dane można sprawdzać zdalnie, dając do nich dostęp np. firmie odpowiedzialnej za budowę domów. Do HOUSEBOOK Control można się zalogować zdalnie z każdego urządzenia mobilnego, w tym ze smartfona oraz tabletu.

Chcesz przekazać stworzony wcześniej kosztorys planowanych robót podwykonawcy albo inwestorowi, aby rozliczyć się z nim za zrealizowane na jego zlecenie prace? Teraz możesz to zrobić bez konieczności odbycia osobistego spotkania.

Dodatkowo przygotowaliśmy prostą, ale funkcjonalną aplikację mobilną dostępną w wersji na systemy Android lub iOS. To świetne narzędzie do podglądu listy usterek w nieruchomościach budowanych lub już istniejących.

Program do kosztorysowania robót budowlanych

Bądź na bieżąco z kosztorysem robót budowlanych

Dzięki HOUSEBOOK znacząco upłynnisz wewnętrzny obieg informacji. Niezależnie od tego, jakiego programu używasz do kosztorysowania i tworzenia takich dokumentów, ich gotowe wersje możesz wgrać bezpośrednio do naszego narzędzia. Korzystając z panelu kontrolnego, w dowolnej chwili możesz wprowadzać zmiany do kosztorysów związanych budową domu i każdej innej nieruchomości, aktualizować je czy dodawać istotne adnotacje.

Co ważne, narzędzie może generować kody QR. Są one automatycznie przypisywane do konkretnej lokalizacji. Dzięki temu, osoby odpowiedzialne za kontrolowanie usterek zgłaszanych na budowie, mogą od razu uzyskać dostęp do listy.

Pamiętaj, że wszystkie te informacje będą od razu dostępne dla Twoich partnerów biznesowych, pracowników i innych osób zaangażowanych w inwestycję budowlaną. Nasz program do kosztorysowania robót budowlanych zainstalujesz w krótkim czasie, a jego obsługa będzie wyjątkowo intuicyjna.

Program do tworzenia kosztorysów budowlanych

Poznaj inne zalety HOUSEBOOK

Nasze narzędzie zostało stworzone przez najlepszych specjalistów. Odpowiedzialny za nie deweloper przez wiele lat zdobywał doświadczenie, zarządzając wieloma spektakularnymi inwestycjami oraz robotami budowlanymi na rynku nieruchomości. Dzięki temu doskonale zna potrzeby osób działających w tej branży i właśnie nimi się kierował, przygotowując program HOUSEBOOK.

Korzystając z niego, możesz między innymi:

  • gromadzić harmonogramy prac na budowie,
  • zbierać informacje o usterkach i zagrożeniach powstających na terenie nieruchomości,
  • planować odbiory techniczne obiektów budowlanych,
  • zarządzać zespołem pracowników budowlanych, przydzielając zadania związane z usuwaniem zgłoszonych usterek.

Wszystko to w obrębie jednego, bardzo prostego w obsłudze narzędzia. Korzystanie z niego jest wręcz intuicyjne i na pewno nie sprawi Ci żadnych problemów. Dzięki nowoczesnym technologiom przechowywane dane, w tym kosztorysy budowlane, są bardzo dobrze zabezpieczone.

Również aplikacja mobilna HOUSEBOOK jest wyjątkowo prosta w obsłudze oraz instalacji. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jej wersję, zależnie od tego, czy korzystasz z urządzenia pracującego na systemie Android, czy iOS. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zawsze możesz skorzystać z naszej pomocy – zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.

Housebook – program do przechowywania kosztorysów budowlanychPrzetestuj za darmo i poznaj jego możliwości

Jeśli często realizujesz zadania dotyczące tworzenia kosztorysów budowlanych, narzędzie HOUSEBOOK Control do ich przechowywania na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom. Dziel się dokumentami zdalnie, zarządzaj nimi i wprowadzaj zmiany z dosłownie każdego miejsca – wystarczy zalogować się do panelu kontrolnego. Już dziś możesz poznać ten program, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów. Skorzystaj z darmowej wersji próbnej, której możesz używać przez 20 dni bez zobowiązań.

HOUSEBOOK oferujemy naszym klientom w wygodnej i niedrogiej opcji abonamentowej. W ramach jednej, rocznej opłaty zyskujesz dostęp do jego pełnej funkcjonalności i możliwość wygenerowania kodów QR. Korzystając z HOUSEBOOK, możesz m.in.:

  • połączyć się poprzez Hiperlink z aplikacją BiM (uzyskujesz dostęp do przejrzystej makiety 3D budynku),
  • szybko zlokalizować np. usterki zgłoszone na terenie domu i każdej innej nieruchomości (wystarczy skorzystać z aplikacji HOUSEBOOK zainstalowanej na urządzeniu mobilnym),
  • edytować m.in. stworzone i wgrane wcześniej kosztorysy robót budowlanych czy harmonogramy poprzez narzędzie HOUSEBOOK Control.

Już dziś przekonaj się, że dzięki temu narzędziu dostęp do kosztorysów i innych ważnych dokumentów tworzonych w związku z prowadzoną inwestycją budowlaną będzie wyjątkowo prosty. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać więcej informacji.

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.