o aplikacji

Pierwsza w Polsce aplikacja dla deweloperów, generalnych wykonawców, architektów, inspektorów nadzoru, kierowników budowy, firm ubezpieczeniowych, zarządców nieruchomości, która usprawnia ich pracę i ułatwia zarządzanie każdym z etapów procesu inwestycyjnego.

Zobacz, jak aplikacja mobilna HOUSEBOOK pomoże Ci podczas budowy i zarządzania nieruchomością.

Narzędzie cyfrowe

HOUSEBOOK Aplikacja Mobilna

Poznaj sposób na kontrolę usterek na miejscu budowy lub w istniejących budynkach, który będzie dostępny na Twoim urządzeniu mobilnym.

HOUSEBOOK APP umożliwia tworzenie dokumentacji zdjęciowej i opisów do poszczególnych usterek bezpośrednio na miejscu budowy, lub w istniejących budynkach za pomocą urządzenia mobilnego takiego jak smartphone lub tablet, z systemem iOS i Android. Wszystko natychmiast zostaje zapisane w platformie kontrolnej HOUSEBOOK CONTROL.

Dostępność

HOUSEBOOK Platforma kontrolna

Dowiedz się, w jaki sposób stworzyć pełną strukturę projektu i archiwum dokumentacji.

HOUSEBOOK CONTROL pozwala na stworzenie struktury projektów, budowanie pełnego archiwum procesu inwestycyjnego i przydzielanie zadań. Wprowadzane na bieżąco zmiany są natychmiast widoczne, dzięki czemu prowadzą do bardziej efektywnej pracy całego zespołu posiadającego dostęp do HOUSEBOOK CONTROL.

Spójna całość
Housebook App
Housebook Control

Dlaczego Housebook App?

Dlaczego Housebook Control?

Kontrola

Kontrolowanie obecnego etapu i postępów prac związanych z usuwaniem usterek.

Efektywność

Zwiększenie rentowności inwestycji poprzez właściwe zarządzanie identyfikacją i naprawą usterek.

Dokumentowanie

Błyskawiczne dokumentowanie różnego rodzaju inspekcji i odbioru prac.

Kod QR

Identyfikowanie każdej z nieruchomości w ciągu kilku sekund.

Intuicyjność

Łatwe dokonywanie odbiorów mieszkań, inspekcji i odbiorów prac budowlanych, odbiorów systemów przeciwpożarowych i kontroli bezpieczeństwa.

3D BiM

Pierwszy w Polsce sposób na połączenie oprogramowania z 3D BiM.

Dostępność

Dostęp do pełnej dokumentacji inwestycji z każdego urządzenia mobilnego i komputera na całym świecie.

Kontrola

Kontrolowanie obecnego etapu i postępów prac związanych z usuwaniem usterek.

Personalizacja

Możliwość importowania własnego modelu archiwizacji dokumentacji i wygodne korzystanie z aplikacji.

Efektywność

Przyspieszenie zarządzania dokumentacja budowlaną.

Dokumentowanie

Błyskawiczne dokumentowanie różnego rodzaju inspekcji i odbioru prac.

Kod QR

Generowanie kodów QR dla każdej nieruchomości w ciągu kilku sekund.

Planowanie

Planowanie i delegowanie zadań związanych z usuwaniem usterek.

Zobacz demo

FAQ

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat HOUSEBOOK? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi i pozbądź się wątpliwości. Nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje? Skontaktuj się z naszymi ekspertami.

FAQ

Czym jest housebook?

HOUSEBOOK to narzędzie cyfrowe w postaci platformy kontrolnej i aplikacji mobilnej. Skorzystaj z dostępności nowoczesnego narzędzia, które usprawnia proces inwestycyjny.

Dla kogo jest housebook?

HOUSEBOOK jest narzędziem dedykowanym dla deweloperów, generalnych wykonawców, architektów, inspektorów nadzoru, kierowników budowy, firm ubezpieczeniowych, zarządców nieruchomości.

Jak aplikacja pomaga w codziennej pracy?

Dzięki HOUSEBOOK nie masz problemów z rozczytaniem ręcznych notatek z budowy. Zlokalizowanie usterek i delegowanie zadań związanych z ich usuwaniem jest szybkie i bezpieczne. Zarządzasz prowadzoną przez Ciebie inwestycją lub istniejącą nieruchomością z dowolnego miejsca na świecie, przekazując niezbędne informacje na urządzenia mobilne i komputery.

Z czego składa się HOUSEBOOK?

HOUSEBOOK to platforma kontrolna i aplikacja mobilna dostępna na urządzeniach mobilnych iOS i Android. Zapisane informacje są natychmiast dostępne dla każdego z upoważnionych członków zespołu. HOUSEBOOK APP umożliwia tworzenie skrupulatnych opisów poszczególnych pomieszczeń, wskazanie, opisanie i udokumentowanie dokładnych miejsc usterek. HOUSEBOOK Control to platforma, która pozwala na sprawną komunikację między upoważnionymi członkami zespołu poprzez zbudowanie pełnego archiwum wszystkich etapów procesu inwestycyjnego, delegowanie zadań i zarządzanie usterkami.

Co daje HOUSEBOOK?

Korzystając z narzędzia cyfrowego, masz zawsze pod ręką pełną dokumentację procesu inwestycyjnego.

Dlaczego HOUSEBOOK to dobry wybór?

Wykonywanie swoich obowiązków jako deweloper, generalny wykonawca, architekt, inspektor nadzoru, kierownik budowy, firma ubezpieczeniowa, czy zarządca nieruchomości jeszcze nigdy wcześniej nie było takie proste i usystematyzowane. Teraz możesz wykorzystać możliwości narzędzia cyfrowego do stworzenia kompletnego archiwum dokumentacji.

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.