O Nas

Aplikacja została stworzona przez firmę austriacką posiadającą ponad 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Cyfrowa dokumentacja wszystkich procesów inwestycyjnych to przyszłość branży nieruchomości. W związku z doświadczeniem w planowaniu, wykonawstwie, inwestowaniu i zarządzaniu doszliśmy do wspólnego wniosku, że niezbędne jest prowadzenie szczegółowej i przede wszystkim spójnej dokumentacji. Właśnie dlatego już w 2016 roku w Austrii postawiliśmy pierwszy krok w kierunku stworzenia narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK.

Geneza HOUSEBOOK

PROSTE ZARZĄDZANIE

Przy pomocy HOUSEBOOK zarządzanie każdym z etapów procesu inwestycyjnego stanie się prostsze i bardziej intuicyjne.

To Twój sposób na przejrzystą dokumentację i wyższy poziom efektywności pracy. Za sprawą nowoczesnej aplikacji możesz w nieskomplikowany sposób zarządzać procesem budowlanym i inwestycyjnym, a także delegować naprawy usterek powstałych w trakcie realizacji inwestycji oraz podczas eksploatacji istniejących budynków. Monitorowanie postępów prac jest możliwe z dowolnego miejsca na świecie.

Intuicyjność procesu

Zwiększenie rentowności

Aplikacja HOUSEBOOK znacznie przyspiesza archiwizację dokumentacji inwestycji i czas usuwania usterek, co wpływa korzystnie na sprawną i bardziej efektywną pracę całego zespołu.

Skrócenie czasu trwania procesu inwestycyjnego doprowadzi do wzrostu rentowności Twojego projektu. Narzędzie skutecznie redukuje czas poświęcony na poszukiwania właściwych dokumentów i rozczytywanie odręcznych notatek z budowy. Dzięki szybkiej identyfikacji usterek i ich skutecznej naprawie unikniesz kosztownych sporów z przyszłymi użytkownikami nieruchomości wynikających z niewłaściwego wykonania budynku. Zawsze będziesz mógł udokumentować i udowodnić, że wykonałeś swoją pracę z należytą starannością, a budynek, czy mieszkanie zostały odebrane bez uwag.

Twój zysk

Bezpieczeństwo i kontrola

Dzięki intuicyjnemu procesowi kontroli prac budowlanych, a także błyskawicznemu identyfikowaniu miejsc usterek  i ich sprawnego usuwania, możesz liczyć na zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa na prowadzonych budowach i w istniejących budynkach. Jednocześnie proces ustalania i delegowania zadań pozostaje pod Twoją ścisłą kontrolą.

Ochrona pracowników

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.