Zespół

HOUSEBOOK to efekt naszego wieloletniego poszukiwania optymalnego sposobu na zarządzanie procesem inwestycyjnym. Zaufaj 30-letniemu doświadczeniu w budownictwie.

Jako HOUSEBOOK kładziemy nacisk na austriacką precyzję działania. Poznaj nasz zespół, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu pracy.

Doświadczenie

Doświadczenie

30-letnie doświadczenie w budownictwie to najlepszy atrybut naszego dopracowanego profilu działalności.

Precyzja działania

Jako HOUSEBOOK kładziemy nacisk na austriacką precyzję  działania.
Poznaj nasz zespół, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu pracy.

 • Christian Schniersmeyer

  Założyciel, CEO, Członek Zarządu

  W ciągu 30-letniego doświadczenia w branży budowlanej przeszedł przez wszystkie etapy procesu inwestycyjnego od planowania poprzez realizację inwestycji. Na początku kariery prowadził projekty na rzecz inwestorów w sektorze prywatnym, jak również komercyjnym. Od wielu lat realizuje własne inwestycje mieszkaniowe jako inwestor, deweloper, generalny wykonawca i zarządca nieruchomości. Te doświadczenia pozwoliły mu na stworzenie narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK.

 • Andreas Lovrec

  Członek Zarządu

  Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i ciekawość związana z rozwojem biznesu, pomogły zespołowi HOUSEBOOK wspiąć się na wyższy poziom działań. Andreas Lovrec jest związany z branżą nieruchomości od dwóch lat, a jego wcześniejsza aktywność zawodowa pozwoliła na stworzenie skrupulatnego planu działania związanego z rozwojem narzędzia cyfrowego.

 • Małgorzata Żurowska

  Radca Prawny

  Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywa od 1997 r. Specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży IT i doradztwa w zarządzaniu. Posiada duże doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, w tym przemysłowego, IT i prawa ochrony konkurencji i konsumentów. Usługi prawne świadczy również w jęz. angielskim jak i francuskim.

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.