Zespół

HOUSEBOOK to efekt naszego wieloletniego poszukiwania optymalnego sposobu na zarządzanie procesem inwestycyjnym. Zaufaj 30-letniemu doświadczeniu w budownictwie.

Jako HOUSEBOOK kładziemy nacisk na austriacką precyzję działania. Poznaj nasz zespół, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu pracy.

Doświadczenie

Doświadczenie

30-letnie doświadczenie w budownictwie to najlepszy atrybut naszego dopracowanego profilu działalności.

Precyzja działania

Jako HOUSEBOOK kładziemy nacisk na austriacką precyzję  działania.
Poznaj nasz zespół, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobu pracy.

 • Christian Schniersmeyer

  Założyciel, CEO, Członek Zarządu

  W ciągu 30-letniego doświadczenia w branży budowlanej przeszedł przez wszystkie etapy procesu inwestycyjnego od planowania poprzez realizację inwestycji. Na początku kariery prowadził projekty na rzecz inwestorów w sektorze prywatnym, jak również komercyjnym. Od wielu lat realizuje własne inwestycje mieszkaniowe jako inwestor, deweloper, generalny wykonawca i zarządca nieruchomości. Te doświadczenia pozwoliły mu na stworzenie narzędzia cyfrowego HOUSEBOOK.

 • Andreas Lovrec

  Członek Zarządu

  Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i ciekawość związana z rozwojem biznesu, pomogły zespołowi HOUSEBOOK wspiąć się na wyższy poziom działań. Andreas Lovrec jest związany z branżą nieruchomości od dwóch lat, a jego wcześniejsza aktywność zawodowa pozwoliła na stworzenie skrupulatnego planu działania związanego z rozwojem narzędzia cyfrowego.

 • Piotr Maciąg

  COO

  Ekspert rynku nieruchomości z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym u liderów branży deweloperskiej. Zarządzał wielomilionowymi inwestycjami na rynku mieszkaniowym, biurowym oraz handlowym. Doskonała znajomość branży i wieloletnia praktyka pozwalają mu dostrzec nowe możliwości optymalizacji procesów inwestycyjnych poprzez ich cyfryzację.

 • Małgorzata Żurowska

  Radca Prawny

  Doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywa od 1997 r. Specjalizuję się w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży IT i doradztwa w zarządzaniu. Posiada duże doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, w tym przemysłowego, IT i prawa ochrony konkurencji i konsumentów. Usługi prawne świadczy również w jęz. angielskim jak i francuskim.

 • Michał Żebrowski

  Marketing

  Michał Żebrowski to uosobienie kreatywności i nowoczesnego podejścia do biznesu. Od 8 lat z powodzeniem prowadzi agencję kreatywną, która obsługuje czołowe firmy działające na rynku polskim.

 • Dorota Strzałkowska

  Business Development

  Wieloletnie doświadczenie na szeroko pojętym rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i na rynku doradztwa finansowego, praca w największych instytucjach finansowych. Świadczenie usług w oparciu o szczególną dbałość o dobro klientów, kompleksowość i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

 • Jacek Kopczyński

  Business Development

  Ekspert ds. Inwestycji na rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych i przemysłowych zdobyte w firmach deweloperskich, projektowych i konsultingowych najpierw w Melbourne i Sydney w Australii, a potem w Polsce. Zarządzał wieloma projektami deweloperskimi w obszarze budynków biurowych, hotelowych, magazynów wielkopowierzchniowych oraz projektami infrastrukturalnymi i przemysłowymi.

Kontakt

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.