Zarządzanie inwestycjami

Prowadzisz własną firmą budowlaną albo zajmujesz się projektowaniem budynków? Może jesteś deweloperem i właścicielem wielu nieruchomości? Praca w jednym powyższych zawodów zawsze wiąże się z koniecznością zarządzania wieloma dokumentami. Znasz problem zagubionej dokumentacji technicznej lub projektów? Nieraz miałeś trudności z odczytaniem adnotacji związanych z usterkami stwierdzonymi na budowie?

Wszystko to negatywnie wpływa na wydajność pracy i może generować różne błędy, które w przypadku inwestycji budowlanych będą się wiązać z ogromnymi kosztami. Zapomnij o tych problemach – postaw na nowoczesną aplikację HOUSEBOOK, w której wygodnie sprawdzisz zgłoszone usterki. W ramach stałej opłaty abonamentowej skorzystasz także ze specjalnego panelu kontrolnego. To program, w którym zgromadzisz szczegółową dokumentację dla inwestycji budowlanej, w tym projekty oraz kosztorysy. Możesz się do niego zalogować bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego, wygodnie na telefonie lub tablecie.

Program do zarządzania firmą budowlaną

Zarządzanie budową

Stworzona przez naszych specjalistów aplikacja doskonale odpowiada na potrzeby wszystkich osób odpowiedzialnych za zarządzanie budową. Dostępna w wersji na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS rozwiązuje mnóstwo problemów związanych z komunikacją wewnętrzną w firmie przy zadaniach dotyczących usuwania usterek. Do sprawnego zarządzania budową konieczny jest stały kontakt z pracownikami. Dzięki aplikacji zacierasz ograniczenia związane z dystansem. Nie musisz być na miejscu, aby przydzielać zadania związane z usuwaniem problemów technicznych na terenie budowanej lub już istniejącej nieruchomości. Pracownicy uzyskają do nich dostęp poprzez platformę kontrolną, do której można się zalogować z każdego urządzenia mobilnego lub komputera.

W programie HOUSEBOOK Control możesz przechowywać między innymi:

  • projekty i wymogi techniczne powiązane z Twoimi inwestycjami,
  • kosztorysy,
  • harmonogramy związane z pracami budowlanymi,
  • wykazy stwierdzonych usterek w budynku.

Nowoczesny program sprawia, że powyższe dokumenty już nigdy Ci się nie zawieruszą, ani nie zostaną uszkodzone.

Zarządzanie budynkiem

Nasza nowoczesna aplikacja HOUSEBOOK sprosta również oczekiwaniom między innymi deweloperów oraz właścicieli wszystkich nieruchomości, w tym także komercyjnych. Jeśli jesteś inwestorem, możesz dzięki niej sprawnie i wygodnie śledzić postępy w usuwaniu usterek budowlanych. Zyskujesz także narzędzie, dzięki któremu nie musisz za każdym razem pojawiać się na miejscu, aby zapoznać się z dokumentacją – wystarczy zalogować się do HOUSEBOOK Control.

Na możliwościach programu skorzystają także właściciele różnych budynków. To świetne narzędzie do śledzenia stanu technicznego obiektu i sprawdzaniu istotnych kwestii związanych z bezpieczeństwem jego użytkowania. Przechowywanie tam dokumentacji ułatwi Ci również podpisanie umowy z firmą ubezpieczeniową. Nie będziesz musiał jej kompletować z różnych miejsc, co jest procesem żmudnym i czasochłonnym.

Program do zarządzania budynkiem

Zarządzanie nieruchomościami

Nowoczesny program do zarządzania m.in. nieruchomościami komercyjnymi polecamy także właścicielom już istniejących budynków. Gromadzenie dokumentów w segregatorach zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Ważne informacje mogą zaginąć lub ulec przypadkowemu uszkodzeniu. Dobrze wiesz, że czasem ich odtworzenie okazuje się procesem wyjątkowo trudnym, jak i kosztownym.

Dzięki aplikacji HOUSEBOOK wszystkie te rzeczy masz zawsze pod ręką. Wszystko, czego potrzebujesz, to dowolne urządzenie mobilne z dostępem do platformy kontrolnej. Dodawanie kolejnych dokumentów jest wyjątkowo proste i zajmuje dosłownie chwilę. Zadbaliśmy również o to, aby nasz program do obsługi nieruchomości był intuicyjny w obsłudze i zapewniał przejrzysty podgląd wszystkich zgromadzonych w nim informacji.

Zarządzanie firmą budowlaną

Osoby prowadzące firmy budowlane często mają na głowie kilka realizowanych jednocześnie inwestycji. Może to powodować chaos informacyjny, co z pewnością utrudnia zarządzanie poszczególnymi projektami. Wykorzystując panel kontrolny HOUSEBOOK Control, możesz nie tylko gromadzić całą dokumentację, ale także odpowiednio ją porządkować. Szybko docenisz przejrzystą formę programu, za którego przygotowanie był odpowiedzialny zespół najlepszych specjalistów.

HOUSEBOOK – czemu program do zarządzania inwestycjami budowlanymi jest tak dobry?

Obawiasz się, że narzędzie to nie spełni Twoich oczekiwań? Choć za jego techniczne przygotowanie był odpowiedzialny zespół programistów, to funkcjonalność jest efektem bazowania na bezcennych doświadczeniach. Twórca HOUSEBOOK, austriacki deweloper, przez wiele lat zajmował się zarządzaniem projektami budowlanymi i doskonale zna specyfikę pracy firm działających w tej branży.

To właśnie jego przemyślenia stały się podstawą do stworzenia tego nowoczesnego programu. Tym samym doskonale nadaje się on m.in. do zarządzania:

  • usterkami, które zgłaszane są w trakcie prac budowlanych,
  • postępami realizacji zadań na budowie,
  • odbiorami technicznymi,
  • usterkami pojawiającymi się na terenie już istniejących nieruchomości.

PROGRAM DO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI

Wyjątkowa aplikacja HOUSEBOOK Control to specjalny program do obsługi nieruchomości. To jedyne tego typu narzędzie w Polsce! Umożliwia stworzenie i zebranie pełnej dokumentacji projektu w jednym miejscu oraz udostępnić ją wszystkim upoważnionym pracownikom, a także się z nimi skomunikować. Nasz system dedykujemy przede wszystkim tym, dla których zarządzanie nieruchomościami to codzienna praca: deweloperom, architektom, wykonawcom generalnym budynków, inspektorom nadzoru i kierownikom budowy, a także zarządcom oraz firmom ubezpieczeniowym. Każda z tych grup zawodowych chętnie wykorzysta nasz program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Forma aplikacji wpływa na szybkość działania, jednocześnie dzięki niej użytkownik może mieć pełny dostęp do dokumentacji budynku i realną kontrolę nad postępem prac. Zauważone usterki mogą być bez problemu udokumentowane w oprogramowaniu do obsługi budynków i dzięki temu szybciej usunięte! Aby ułatwić Państwu pracę, narzędzie dostępne jest na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Testuj narzędzia HOUSEBOOK za darmo przez 20 dni!

Już dziś przekonaj się, że to zestaw narzędzi, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza i efektywniejsza. Aplikację HOUSEBOOK i panel kontrolny możesz zupełnie za darmo testować przez 20 dni. Później ponosisz tylko niski, roczny koszt abonamentowy. Potrzebujesz więcej, niż oferuje wersja podstawowa naszego programu? Chcesz zyskać dostęp do profesjonalnego wsparcia technicznego? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualny pakiet rozszerzony.

Kontakt
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

biuro@house-book.pl

Formularz

Chcesz skorzystać z narzędzia cyfrowego, jakim jest HOUSEBOOK? A może w trakcie zapoznawania się z naszą stroną w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak tylko będzie to możliwe.